بالاترين طبقه ساختمانی دو اتاق بود
ساعت ٥:٢٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ خرداد ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در شبکه ها ی اجتماعیshare in your twitter account،share in your facebook wall،share in balatarinn،share in delicious،share in Yahoo Buzz،share in Digg it،share with Google Buzz،share in Cloob،share in viwio !!!

من صابر طباطبايي هستم. در سال ۱۳۰۰ به دنيا آمدم. الان ۲۵ ساله ام و در شركتی كار می كنم.روبروی ما  بالاترين طبقه شركتی معلوم بود و من از پشت بام شركت مقابل از جايی كه ميز كارم قرار داشت به آنجا اشراف داشتم و از آنجا درون اتقا محل كار من پيدا نيست.

سالهاست كه اينجا كاركنان را ميبينم و مدت هاست كه رفتار آنها مثل ابر ها كه از بالای سرم می گذرند و توجهی به آنها نمی كنم، خيلی مسائل ديگر نظير همين مطلبی كه می خواهم بگويم نيز مرا با خود همراه نمی كند و من به آنها بی توجهم. اما چندی است كه می خواهم با دقت نگاه كنم و ببينم  چه چيزی از هر اتفاقی خدا می خواهد به من بياموزد كه مبادا از دنيا روم و اونوقت افسوس بخورم كه فلان زنگ برای اين به صدا در آمد كه منبيدار شوم و من چه ساده از كنار آنها گذشتم.

گوش كنيد. دو تا انباری سال هاست كه اونجا برای من علامت سوال شده. كه وقت كاركنان اين شركت رو ميگيره تقريبا از صبح تا شب. بعضی می روند و ميايند و كارتن های وسائلشون رو جابجا می كنند و بعضی ديگر انگار برای كار ديگری ميايند.

خوب كه نگاه می كنم ميبينم بعضی ديگر ده ها دقايق به نگاه كردن منظره و حرف زدن و در زمستان ها بعضی ديگر برای برف بازی و بعضی وقت ها دختر ها برای هم درد دل می كنند و بعضی وقت ها مردان برای سيگار كشيدن و بعضی وقت ها برای عكس گرفتن و بعضی وقت ها كه حداثه ای مثل رعد و برق و باران و برف به تماشای منظره ها می نشينند.

برای همسرم و بچه هايم كه عزيز تر از جانم دوستشان دارم تعريف كردم.وقتی برای فرزندم تعريف كردم گفت چرا گفتی كسانی با دمپايی از اين اتقا به ديگری می روند و وقتی اين را گفت تازه حدس زدم شايد برای نماز خوادن باشد.

جالب است وقت كمی از روز از هر كسی گرفته می شود اما عده كمی هستند كه فكر می كنند و در روز با خودشان و با خدايشان خلوت می كنند.

اگر همه همين حال بميريم چه می شود چه كسانی بيشتر نادم و پشيمانند؟ مگر نه اينكه به گفته  خدا در كتاب اسلام همه بجز آنان كه ايمان آوردند و اعمال نيك انجام دادند و به حق و انصاف رای دادند و صبور بودند ديگران همه پشيمان و متضررند. ؟؟؟


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای دیدن محصولات اینجا کلیک کنید